CHIMPANZEE ENERGY GEL Lemon 35g, CZ-BIO-002

Kód: Z-CH10055GE
Neohodnoceno
Značka: Chimpanzee
49 Kč 40 Kč bez DPH
Do 3 dnů
Můžeme doručit do:
28.3.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je to Chimpanzee ENERGY GEL?

Základem je BIO agávový sirup(fruktoza), jehož výhodou je nízký glykemický index a efektivní vstřebávání v trávícím ústrojí. V kombinaci se 100% ovocnými koncentráty, bez dalších přidaných cukrů, aromat a barviv tvoří Chimpanzee Energy Gel jednoduché řešení pro doplnění okamžité energie v průběhu sportovního výkonu.

Je možné kombinovat s ostatními produkty Chimpanzee?

Zcela jistě ano! Sacharidy jsou hlavním zdrojem energie při fyzické aktivitě a doporučujeme je vhodně kombinovat z různých zdrojů. Každé tělo, každý organismus je unikátní a musíme najít pro nás vhodné kombinace zdrojů energie. Chimpanzee nabízí ucelenou nabídku kvalitních produktů, které uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na aktivní a zdravý životní styl.

Pro koho je ENERGY GEL určen?

Primárně pro výkonnostní sportovce- cyklisty, běžce nebo triatlonisty. Nicméně díky jednoduchému a přírodnímu složení mohou být konzumovány kýmkoliv, kdo potřebuje rychlý a kvalitní zdroj energie.

Jak se ENERGY GEL konzumuje?

Obecně se dá říci, že výkonnostní sportovci potřebují konzumovat 200-400 kalorií za hodinu. Kombinovat se doporučuje více zdrojů, jako gely, bonbony, tyčinky nebo nápoje.

Jedno balení Chimpanzee ENERGY GEL může být konzumováno 15minut před výkonem pro sacharidové nasycení a další 1-2 během další hodiny výkonu.

Složení: BIO agávový sirup, BIO citrónový prášek 7%, sůl

Doporučujeme vždy zapít vodou.

Energetická hodnota jednoho balení je 456kJ/107kcal.

 

Výrobce: 

Monkey Brothers s.r.o.

Milady Horákové 46
568 02 Svitavy
Czech Republic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: