Plášť MAXXIS Minion DHF 29x2.50WT 3CT/EXO+/TR - kevlar

Neohodnoceno

Perfektně sedí v zatáčkách a výborně drží stopu při rychlé jízdě.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: A00071241_1_1
1 699 Kč –5 % 1 599 Kč 1 321 Kč bez DPH
Plášť MAXXIS Minion DHF 29x2.50WT 3CT/EXO+/TR - kevlar
Neohodnoceno
Plášť MAXXIS Minion DHF 29x2.50WT 3CT/EXO+/TR - kevlar
1 699 Kč –5 %

Díky konstrukci běhounu, která obratně vyvažuje rychlost odvalování s přilnavostí při brzdění a zatáčení, není divu, že je Minion DHF jedním z nejnapodobovanějších plášťů pro horská kola. Ať už jezdíte na lokální stezky, backcountry epic, závodní enduro nebo světový pohár ve sjezdu, existuje specifikace Minion DHF, která splní vaše potřeby.

  • EXO+ kombinuje dvě nejlepší Maxxis ochrany proti proražení SilkShield & EXO. Vrstva SilkShield jde od patky k patce a ta je překryta vrstvou EXO podél strany pláště. Tyto dvě ochrany zlepšují ochranu proti proražení o 27%; výdrž sidewallu (boku pláště) o 51%; a odolnost proti defektu 28%
  • WT Konstrukce Wide Trail (WT) optimalizuje rozložení a profil běhounu pneumatiky na dnešních moderních širších ráfcích. Tradiční pneumatiky jsou navrženy kolem starších, užších ráfků a mohou vytvářet příliš čtvercový profil pneumatiky, což vede k méně než optimálnímu výkonu. Pneumatiky WT jsou optimalizovány pro šířku vnitřního ráfku 35 mm, ale bylo prokázáno, že fungují v rozsahu šířky vnitřního ráfku 30–35 mm, v závislosti na preferencích jezdce.

  • TUBELESS READY Bezdušové pneumatiky poskytují jezdci mnoho výhod: schopnost provozovat nižší tlak vzduchu, což zlepšuje trakci; nižší valivý odpor ve srovnání s pneumatikou s duší; a menší šance na zploštění, protože tam není žádná trubka. Tekuté tmely by se měly používat pouze v následujících typech pneumatik: bezdušové silniční, trubkové a bezdušové.

  • Kord s hustotou vláken 60TPI
  • Hmotnost 1037g

Kategorie: Trail, Enduro, Downhill

Doporučené použití: All trail conditions

Doporučená instalace: Přední

Doplňkové parametry

Kategorie: Pláště
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: