♥ Využijte novou funkci - nákupní seznamvíce informací zde.

Juice lubes Brake Juice - čistič kotoučů - 600ml

Neohodnoceno
Značka: Juice Lubes

Brake Juice je vysoce výkonný rychleschnoucí čistič kotoučových brzd, vyrobený – překvapivě - k čištění brzdových destiček a kotoučů! 

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: BJ1
359 Kč 297 Kč bez DPH
Juice lubes Brake Juice - čistič kotoučů - 600ml
Neohodnoceno
Značka: Juice Lubes

Brake Juice je vysoce výkonný rychleschnoucí čistič kotoučových brzd, vyrobený – překvapivě - k čištění brzdových destiček a kotoučů!

Za určitý čas se na brzdových destičkách a  kotoučích nahromadí nečistoty, které snižují tření. Možná to zjistíte rychle, ale spíš se nečistoty nahromadí postupně a z minimálních rozdílů při každé další jízdě to nepoznáte. Tak jako tak budte muset začít brzdit dřív a dříív a dřííív nebo brzdy mačka silněji a SILněji a SILNĚJI. Ani jedno není ideální.

Brake Juice obnoví ostrost vašich brzd okamžitě a vy zase budete moci brzdit přesně jak budete potřebovat a tam, kde budete potřebovat. 

Brake Juice má bezchlorátové složení a nezpůsobí nic z následujícího:

  • nezanese brzdové destičky ani kotouče a nesníží tření
  • nezpůsobí ten neskutečně otravný neustálý ječivý zvuk kotoučových brzd, který okamžitě prozradí vašim kamarádům, že brzdíte v místech, kde nikdo jiný nebrzdí. Známe to. Nikdo to nechce zažít...
  • nepoškodí plasty, gumu nebo nápisy na vašem kole
  • nezanechává žádné zbytky

Instrukce: Nastříkejte Brake Juice přímo na čelisti, destičky a kotouče a nechte ho dělat svou práci. Brake Juice schne rychle a beze zbytků, takže nemusíte nic otírat. Zprvu se chování směsi destiček a jiných materiálů liší. Zjistili jsme, že Brake Juice se obecně rychleji odpařuje z částečně kovových nebo komaxitovaných povrchů než z organických. Takže pokud používáte organické destičky, může se stát, že vám budou brzdy chvilku pískat, ale rychle přestanou. 

Nikdy nezapomeňte zkontrolovat opotřebení destiček - Brake Juice toho moc nedokáže, pokud jsou sjeté až na plech! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Sada Juice Lubes Fork + Viking + Brake -  pro všechny typy počasí
795 Kč
877 Kč (–9 %)

Arsenál, který by měl mít doma každý cyklista, aby mohl...

150922