Reklamace nebo vrácení zboží

 

Vrácení zboží při odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů

V případě Vámi nevyhovujícího zakoupeného zboží jej zašlete přes jakéhokoliv dopravce, ale přímo na naši adresu a to nejpozději do 14 kalendářních dnů od převzetí. Doporučujeme vytisknout (popřípadě opis) a vyplnit tentoformulář při odstoupení od smlouvy (vrácení zboží), který zašlete spolu se zbožím, urychlíte tak vyřízení Vašeho požadavku. Lhůta 14 dnů běží od následujícího dne od převzetí nebo doručení Vámi objednaného zboží až do dne doručení k nám. Za doručení se považuje nejen fyzické doručení ale i předem oznámení mailem. Poštovné při vrácení je plně hrazeno ze strany zákazníka.


Reklamace vadného zboží
(např. nefunkční, poškozené zboží, jiné množství nebo jiný produkt z naší strany)

Při reklamaci nás prosím vždy předem kontaktujte na náš email obchod@pepebike.cz nebo případně volejte tel. 775 782 143 a domluvíme se na postupu reklamace. Pro rychlejší komunikaci uvádějte číslo Vaší objednávky, popište závadu a přidejte rovnou foto zboží. Urychlíte tak vyřešení reklamace. Pokud bude třeba přece jen zaslat produkt zpět (závady, nefunkčnost), tak Vám zařídíme dopravu zdarma přes výdejní místo Zásilkovna.cz. Nemusíte tak sami posílat zboží na vlastní náklady.

Pro zjednodušení a urychlení vyřízení doporučujeme vytisknout (popřípadě opis)a vyplnit tento: reklamační formulář, který zašlete spolu s reklamovaným zbožím na naši adresu. V případě nemožnosti vytištění stačí přepis důležitých údajů na papír. Vaši reklamaci vyřídíme co nejdříve od doručení, nejpozději dle zákona ve lhůtě 30 dnů od uplatnění reklamace. Pro rychlejší vyřízení uvádějte i Vámi doporučené řešení, jestli máte zájem o nový produkt (pokud je skladem a možnost dodání) nebo již zboží nechcete a upřednostňujete vrácení peněz. Rádi vyjdeme vstříc a urychlíme tak celý proces pokud je to možné.

 

Výměna špatné velikosti

V případě špatně vybrané velikosti zvoleného dresu, kalhot a jiného oblečení Vás prosíme pro rychlejší výměnu o vrácení zboží jako odstoupení od smlouvy do 14 dní a na požadovanou velikost si vytvořte novou objednávku. Děkujeme za pochopení.


Prosíme pro urychlení vyřízení vždy při jakékoliv komunikaci uvádějte Vaše číslo objednávky.

Veškeré další informace najdete v obchodních podmínkách.

Nebo nás kontaktujte mailem obchod@pepebike.cz, nebo 775 973 232

Pepe Cycles s.r.o.
Žarošická 16
6
28 00 Brno

pepebike.cz