♥ Využijte novou funkci - nákupní seznamvíce informací zde.

Mazivo na řetěz Juice Lubes Wet - 130 ml

Neohodnoceno
Značka: JUICLUB

Mazivo na řetěz do mokrých podmínek (WET).

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: CJW1
299 Kč 247 Kč bez DPH
Mazivo na řetěz Juice Lubes Wet - 130 ml
Neohodnoceno
Značka: JUICLUB

  • Pokrokový lubrikant pro vlhké počasí
  • Když je počasí v rozmezí od vlhkého do monzunu, potřebujete lubrikant, který vydrží a bude fungovat. Chain Juice Wet je ten pravý.
  • Zatím byl v Británii důkladně testován tři sezóny, takže víme, že funguje v hrozných podmínkách, a přesto díky němu řetěz odolává korozi a Chain Juice Wet zůstává přesně tam, kde by měl být.
  • Objem 130ml


  Složení produktu Chain Juice Wet (a všech ostatních Juice Lubes mazání na řetěz) zahrnuje aditiva pro extrémní tlak, která umožní, že je řetěz stále ošetřen lubrikantem i při extrémním zatížení – mám na mysli sílu, kterou musíte vyvinout, když opravdu jedete hranu. Aby šel řetěz hladce, lubrikant si musí zachovat svou strukturální celistvost na molekulární bázi, zatímco je zatlačován mezi čepy a kroužky řetězu díky tažné síle, kterou vyvíjíte točením klik. Je to velmi malá plocha vlastního kontaktu, a protože tlak se vypočítá působením síly na plochu, dojdete k vysokému číslu!


  Konečně jsou do produktu přidané inhibitory koroze, aditiva proti        a také voděodolné přísady, aby všechno bylo tak, jak má. Nemyslete si, že Chain Juice Wet je jako jakákoliv stará známá vazelína jenom proto, že se zdá, že má stejnou konzistenci nebo barvu. Není. Jako u všech produktů Juice Lubes, nejdůležitější jsou detaily, kterými jsou v našem případě kvalitní aditiva a oleje, které používáme.

 
  Nepoužívejte za sucha – jinak se váš řetěz rychle obalí prachem, který přitahuje, a změní se ve skřípavou beztvarou hmotu. 


  Instrukce:  aby Chain Juice Wet fungoval co nejlépe, aplikujte na suchý a odmaštěný řetěz. Na odmaštění použijte Dirt Juice Super Gnarl a Dirty Little Scrubber (pračka řetězu), naše prostředky na mytí řetězů, než abyste myli řetěz čistou vodou a nechávali ho dlouho schnout.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Finish WET
od 139 Kč
149 Kč (až –12 %)

Mazivo vhodné do mokrých podmínek.

P15015