Juice Lubes Viking Juice - mazivo na řetěz - 130ml

Kód: P15036
2 hodnocení
Značka: JUICLUB
299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.3.2023

Univerzální mazivo na řetěz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Viking Juice je pokrokové mazivo na řetěz, vytvořené pro všechny typy počasí, jak do sucha, tak do mokra. Z

ůstává v řetězu mnohem déle než běžné vazelíny a zvyšuje životnost řetězu. Tak to vidíme my, ale pokud chcete více informací, Singletrack Magazine testoval Viking Juice 400 mil v drsných podmínkách skotského cross country a zhodnotil ho jako vůbec nejlepší mazivo ze všech, jakýsi "svatý grál mezi lubrikanty". To nás velmi potěšilo!Původně byl Viking Juice vytvořený s Magnusem Backstedtem, aby mu na řetězu vydržel celý závod Paris – Roubaix!

Instrukce:  

Odšroubujte kapátko a propíchněte bezpečnostní uzávěr. Našroubujte kapátko zpět a opatrně otevřete aplikátor tak, aby Chain Juice Viking nepřetekl. Viking Juice je velmi tekutý, takže buďte opatrní a neotvírejte kapátko příliš, jinak vám vyteče na zem.

Aby Viking Juice fungoval perfektně, musí být řetěz dokonale odmaštěný, pro odmaštění použijte Dirt Juice Super Gnarl. Aplikujte 4 vrstvy přípravku Viking Juice, každou po minimálně 2 minutách, aby mazivo penetrovalo a správně se "usadilo".

V ideálním případě byste měli namazat řetěz hned po jízdě a po očištění kola. Tak dosáhnete maximálního možného času potřebného k tomu, aby se Viking Juice dostal, kam má, optimálně fungoval a zabránil korozi.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: