Mazivo na řetěz Juice Lubes Dry - 130 ml

Neohodnoceno
Značka: JUICLUB

Mazivo na řetěz do suchých podmínek (DRY).

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: CJD1
299 Kč 247 Kč bez DPH
Mazivo na řetěz Juice Lubes Dry - 130 ml
Neohodnoceno
Značka: JUICLUB

Přepracovaný (nová receptura od r.2020) Juice Lubes Chain Juice Dry se dostane hluboko do vašeho řetězu a usadí se tam, kde je ho nejvíce potřeba. 

Vzorec „nosiče“ navržený společností Boffin dopraví tvrdou tichou ochranu (mazání) přímo do vašeho řetězu a poté se (nosič) odpaří, aby zaručil, že nedojde k lepení (s prachem atd.).

Jste připraveni na vědu? Chain Juice Dry je nyní vyroben z nosiče na bázi ethanolu, který je účinnější než kdy dříve a proniká do hloubky vašeho řetězu. Zároveň je ještě šetrnější k životnímu prostředí!

Jakmile se vnoří do vašeho řetězu, dopraví tam mazací a ochrannou složku, zanechá ji tam a vše ostatní se odpaří. Promaže vnitřek řetězu a vytvoří suchou, voskovou bariéru proti vlhkosti a blátu. Je vyztužen houževnatými syntetickými přísadami s dlouhou životností, které snižují hluk i opotřebení.

A pokud vám ukápne kapička na zem během mazání řetězu, tak nebojte - je plně biologicky odbouratelný, takže všechno, co se rozlije, se rychle a neškodně rozpadne.

Před jízdou naneste přímo na čistý, suchý a odmaštěný řetěz a nechte to odpařit. Můžete doplňovat mezi jízdami a můžete také přidat další vrstvy, pokud cítíte, že potřebujete větší ochranu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Finish DRY
od 169 Kč

Mazivo vhodné do suchých podmínek. 

DLC020301