Plášť Michelin DH34 26x2,4" Racing line MAGI-X DH TLR - drát

Máme skladem
s rychlým dodáním až k vám
| Úroveň | PREMIUM RACING LINE |
| Patka | WIRE BEAD |
| Barva stěny | BLACK |
| Barva vzorku | BLACK |
| TPI | 4X55 |
| Minimální tlak | 1,5 bar |
| Maximální tlak | 4 bar |
| Doporučený typ duše | C4 |
| Provedení pláště | TUBELESS READY |
| Platforma | DH34 |
| SKU | 897304 |
| Průměr | 26" |
| ETRTO | 61 559 |
| Šířka | 2.40 |
| Použití | FRONT/REAR |
| Hmotnost | 1340 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drátové pláště 26" |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.34 kg |
| EAN: | 3528708973046 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



