Plášť Michelin DH16 29x2,4" Racing line TS TLR - kevlar

Máme skladem
s rychlým dodáním až k vám
| Platforma | DH16 |
| Úroveň | PREMIUM RACING LINE |
| SKU | 381191 |
| Průměr | 29" |
| ETRTO | 61 622 |
| Šířka | 2.40 |
| Použití | FRONT/REAR |
| Hmotnost | 1350 g |
| Patka | FOLDABLE BEAD |
| TPI | 55/120 |
| Provedení pláště | TUBELESS READY |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kevlarové pláště 29" |
|---|---|
| Hmotnost: | 1350 |
| Kategorie: | 29" |
| Kolekce: | Aktuální kolekce |
| Platforma: | DH16 |
| Použití: | FRONT/REAR |
| Průměr: | 29" |
| Šířka: | 2.40" |
| Typ: | DRÁT |
| Úroveň: | RACING LINE |
| Velikost: | UNI |
| Výrobce: | MICHELIN |
| Barva stěny: | BLUE YELLOW |
| Barva vzorku: | BLACK |
| Doporučený typ duše: | A4 |
| Maximální tlak: | 2.1 |
| Patka: | FOLDABLE BEAD |
| Provedení pláště: | TUBELESS READY |
| TPI: | 120, 55 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



