Plášť Michelin E-Wild Rear 29x2,6" Performance line GUM-X/MAGI-X TS TLR - kevlar

Máme skladem
s rychlým dodáním až k vám
| Platforma | E-WILD |
| Úroveň | PREMIUM PERFORMANCE LINE |
| SKU | 163628 |
| Průměr | 29" |
| Šířka | 2.60 |
| Hmotnost | 1260 g |
| Patka | FOLDABLE BEAD |
| TPI | 3X33 |
| Provedení pláště | TUBELESS READY |
| Minimální tlak | 1 bar |
| Maximální tlak | 4 bar |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kevlarové pláště 29" |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| EAN: | 3528701636283 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



