Plášť Michelin Lithion 4 Performance line Kevlar TS

Máme skladem
s rychlým dodáním až k vám
| Platforma | LITHION |
| Úroveň | PREMIUM PERFORMANCE LINE |
| Průměr | 700 |
| Šířka | 23 mm, 25 mm, 28 mm, 30 mm, 32 mm |
| Použití | FRONT/REAR |
| Hmotnost | 23c - 235 g, 25c - 255 g, 28c - 280 g, 30c - 310 g, 32c - 320 g |
| Patka | FOLDABLE BEAD |
| TPI | 3X60 |
| Provedení pláště | TUBE TYPE |
| Barva stěny | Černá, hnědá |
| Barva vzorku | Černá |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční pláště |
|---|---|
| Hmotnost: | 235 g |
| Kategorie: | SILNIČNÍ |
| Kolekce: | Aktuální kolekce |
| Platforma: | LITHION |
| Použití: | FRONT/REAR |
| Průměr: | 700 |
| Šířka: | 23 MM |
| Typ: | KEVLAR |
| Úroveň: | PREMIUM PERFORMANCE LINE |
| Velikost: | UNI |
| Výrobce: | MICHELIN |
| Barva stěny: | CLASSIC |
| Barva vzorku: | BLACK |
| Doporučený typ duše: | A1 |
| Maximální tlak: | 8 bar |
| Patka: | FOLDABLE BEAD |
| Provedení pláště: | TUBE TYPE |
| TPI: | 3X60 |
| ETRTO: | 23 622 |
| Minimální tlak: | 6 bar |
| SKU: | 48404 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



