Plášť Michelin Power adventure 650BX48 Competition line Kevlar GUM-X TLR

Máme skladem
s rychlým dodáním až k vám
| Platforma | POWER ADVENTURE |
| Úroveň | PREMIUM COMPETITION LINE |
| SKU | 972311 |
| Průměr | 650B |
| ETRTO | 48 584 |
| Šířka | 48 mm |
| Použití | FRONT/REAR |
| Hmotnost | 510 g |
| Patka | FOLDABLE BEAD |
| TPI | 3X100 |
| Provedení pláště | TUBELESS READY |
| Barva stěny | Černá, hnědá |
| Barva vzorku | Černá |
| Minimální tlak | 2,5 bar |
| Maximální tlak | 4 bar |
| Doporučený typ duše | B4 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel 27,5" (650b) pláště |
|---|---|
| Hmotnost: | 510 |
| Kategorie: | SILNIČNÍ |
| Kolekce: | Aktuální kolekce |
| Platforma: | POWER ADVENTURE |
| Použití: | FRONT/REAR |
| Průměr: | 650B |
| Šířka: | 48 |
| Typ: | KEVLAR |
| Úroveň: | COMPETITION LINE |
| Velikost: | UNI |
| Výrobce: | MICHELIN |
| Barva stěny: | BLACK |
| Barva vzorku: | BLACK |
| Doporučený typ duše: | B4 |
| Maximální tlak: | 4 |
| Patka: | FOLDABLE BEAD |
| Provedení pláště: | TUBELESS READY |
| TPI: | 3x100 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



