Plášť Michelin Wild Enduro MH 29x2,5" Performance line GUM-X/MAGI-X TS TLR - kevlar

Máme skladem
s rychlým dodáním až k vám
| Platforma | WILD ENDURO |
| Úroveň | PREMIUM PERFORMANCE LINE |
| SKU | 857409 |
| Průměr | 29" |
| Šířka | 2.50 |
| Hmotnost | 1260 g |
| Patka | FOLDABLE BEAD |
| TPI | 2X33 |
| Provedení pláště | TUBELESS READY |
| Minimální tlak | 1.5 bar |
| Maximální tlak | 4 bar |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kevlarové pláště 29" |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| EAN: | 3528708574090 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



