Plášť Michelin Wild Enduro MS 27,5x2,4" Performance line GUM-X/MAGI-X TS TLR - kevlar

Máme skladem
s rychlým dodáním až k vám
| Platforma | WILD ENDURO |
| Úroveň | PREMIUM PERFORMANCE LINE |
| SKU | 534238 |
| Průměr | 27.5" |
| Šířka | 2.40 |
| Hmotnost | 1165g |
| Patka | FOLDABLE BEAD |
| TPI | 2X33 |
| Provedení pláště | TUBELESS READY |
| Minimální tlak | 1.5 bar |
| Maximální tlak | 4 bar |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kevlarové pláště 27,5"(650b) |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| EAN: | 3528705342388 |
| Kategorie: | 27,5" |
| Kolekce: | Aktuální kolekce |
| Typ: | KEVLAR |
| Velikost: | UNI |
| Výrobce: | MICHELIN |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



