Plášť Michelin Wild AM 26x2,25" Performance line TS TLR - kevlar

Máme skladem
s rychlým dodáním až k vám
| Úroveň | PREMIUM PERFORMANCE LINE |
| Patka | FOLDABLE BEAD |
| Barva stěny | BLACK |
| Barva vzorku | BLACK |
| TPI | 4X60 |
| Minimální tlak | 1,8 bar |
| Maximální tlak | 4 bar |
| Doporučený typ duše | C4 |
| Provedení pláště | TUBELESS READY |
| Platforma | WILD AM |
| SKU | 350708 |
| Průměr | 26" |
| ETRTO | 57 559 |
| Šířka | 2.25 |
| Použití | FRONT/REAR |
| Hmotnost | 800 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kevlarové pláště 26" |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 3528703507086 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



