Plášť Michelin Wild AM 27,5" Performance line TS TLR - kevlar

Máme skladem
s rychlým dodáním až k vám
| Úroveň | PREMIUM PERFORMANCE LINE |
| Patka | FOLDABLE BEAD |
| Barva stěny | BLACK |
| Barva vzorku | BLACK |
| TPI | 4X60 |
| Minimální tlak | 1,8 bar |
| Maximální tlak | 4 bar |
| Doporučený typ duše | B4 |
| Provedení pláště | TUBELESS READY |
| Platforma | WILD AM |
| SKU | 007497 |
| Průměr | 27.5" |
| ETRTO | 58 584 |
| Použití | FRONT/REAR |
| Hmotnost | 2,35" - 800g, 2,6" - 930g, 2,8" - 990g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



