Plášť MAXXIS Minion DHF 29x2.50 WT DD TR 120 TPI 3C Maxx Grip - kevlar

Neohodnoceno
Značka: Maxxis

Perfektně sedí v zatáčkách a výborně drží stopu při rychlé jízdě.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: A00074083_1_1
2 049 Kč –3 % 1 979 Kč 1 636 Kč bez DPH
Plášť MAXXIS Minion DHF 29x2.50 WT DD TR 120 TPI 3C Maxx Grip - kevlar
Neohodnoceno
Značka: Maxxis
Plášť MAXXIS Minion DHF 29x2.50 WT DD TR 120 TPI 3C Maxx Grip - kevlar
2 049 Kč –3 %

Díky konstrukci běhounu, která obratně vyvažuje rychlost odvalování s přilnavostí při brzdění a zatáčení, není divu, že je Minion DHF jedním z nejnapodobovanějších plášťů pro horská kola. Ať už jezdíte na lokální stezky, backcountry epic, závodní enduro nebo světový pohár ve sjezdu, existuje specifikace Minion DHF, která splní vaše potřeby.

  • DoubleDown (DD) je dalším krokem ve vývoji dvouvrstvého pláště pneumatiky pro enduro závody. Dvě vrstvy pláště 120 TPI vyztužené butylovou vložkou poskytují enduro závodníkovi podporu a ochranu sjezdové pneumatiky, ale v lehčím balení.

  • 3C MaxxGrip využívá nejměkčí pryžové směsi, aby nabídly dokonalou přilnavost a vlastnosti pomalého odskoku pro bezkonkurenční trakci ve sjezdech.

  • WT Konstrukce Wide Trail (WT) optimalizuje rozložení a profil běhounu pneumatiky na dnešních moderních širších ráfcích. Tradiční pneumatiky jsou navrženy kolem starších, užších ráfků a mohou vytvářet příliš čtvercový profil pneumatiky, což vede k méně než optimálnímu výkonu. Pneumatiky WT jsou optimalizovány pro šířku vnitřního ráfku 35 mm, ale bylo prokázáno, že fungují v rozsahu šířky vnitřního ráfku 30–35 mm, v závislosti na preferencích jezdce.

  • TUBELESS READY Bezdušové pneumatiky poskytují jezdci mnoho výhod: schopnost provozovat nižší tlak vzduchu, což zlepšuje trakci; nižší valivý odpor ve srovnání s pneumatikou s duší; a menší šance na zploštění, protože tam není žádná trubka. Tekuté tmely by se měly používat pouze v následujících typech pneumatik: bezdušové silniční, trubkové a bezdušové.

  • Kord s hustotou vláken 120x2TPI
  • Hmotnost 1244g

Kategorie: Trail, Enduro, Downhill

Doporučené použití: All trail conditions

Doporučená instalace: Přední

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pláště
Hmotnost: 0.8 kg
Bezdušový plášť: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: