Plášť Michelin Pro5 Competition line Kevlar MAGI-X TS

Máme skladem
s rychlým dodáním až k vám
| Platforma | PRO3 |
| Úroveň | PREMIUM COMPETITION LINE |
| Průměr | 700 |
| Šířka | 25 mm, 28 mm |
| Hmotnost | 25c - 245 g, 28c - 285 g |
| Patka | FOLDABLE BEAD |
| TPI | 3X110 |
| Provedení pláště | TUBE TYPE |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Silniční pláště |
|---|---|
| Hmotnost: | 245 g |
| Kategorie: | SILNIČNÍ |
| Kolekce: | Aktuální kolekce |
| Platforma: | PRO3 |
| Průměr: | 700 |
| Šířka: | 25 MM |
| Typ: | KEVLAR |
| Úroveň: | PREMIUM COMPETITION LINE |
| Velikost: | UNI |
| Výrobce: | MICHELIN |
| Maximální tlak: | 7.5 bar |
| Patka: | FOLDABLE BEAD |
| Provedení pláště: | TUBE TYPE |
| TPI: | 3X110 |
| GPSR kontakt v EU: | Michelin SCA, Place des Carmes Déchaux, 63040 Clermont-Ferrand Cedex 9, France, tel.: +33 4 73 32 20 00 | fax: +33 4 73 32 22 02 |
| Minimální tlak: | 5 bar |
| SKU: | 478236 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



