Plášť Michelin Power time Trial black TS Kevlar 700X25C Racing line

Máme skladem
s rychlým dodáním až k vám
| Úroveň | PREMIUM RACING LINE |
| Patka | FOLDABLE BEAD |
| Barva stěny | BLACK |
| Barva vzorku | BLACK |
| TPI | 3X180 |
| Minimální tlak | 5 bar |
| Maximální tlak | 8 bar |
| Doporučený typ duše | A1 |
| Provedení pláště | TUBE TYPE |
| Platforma | POWER TIME TRIAL |
| SKU | 146938 |
| Průměr | 700 |
| ETRTO | 25 622 |
| Použití | FRONT/REAR |
| Šířka | 25 mm |
| Hmotnost | 190 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 700c pláště |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 3528701469386 |
| Kategorie: | SILNIČNÍ |
| Kolekce: | Aktuální kolekce |
| Typ: | KEVLAR |
| Úroveň: | RACING LINE |
| Velikost: | UNI |
| Výrobce: | MICHELIN |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



